V Live Broadcasting App

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 89,9 MB
  • Version 2.3.14
  • Dil İngilizce
  • Firma NAVER Corp.
V ? Live Broadcasting, ünlülerin canlı yayınlarını takip edeceğiniz eğlence platformudur.

Ünlü kişileri takip etmeyi seviyorsanız V ? Live Broadcasting mobil uygulamasına sahip olmanızı tavsiye ederiz. Uygulama içerisinden ünlülerin yapmış oldukları canlı yayınları kaçırmadan takip etme imkanını elde edeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirmeniz yeterlidir. 

Bu muhteşem eğlence uygulaması sayesinde hayranı olduğunuz kişileri daha yakından takip edebileceksiniz. Bunun için uygulamamız sizlere aracılık edecektir. En sevdiğin ünlüleri seçin, onları takip edin ve canlı yayınlarını kaçırmadan seyredin. Yaklaşmakta olan ünlü yayınların bildirimlerini alabilirsiniz. Bir celeb'nın videolarını ne kadar çok izlerseniz, celeb için daha yüksek Chemi-beat kazanırsınız.

Popüler kanalları da uygulamamız sizlere özel olarak sunuyor. Tüm gelecek yayınların programlarını görebilirsiniz. En sevdiğiniz ünlülerle yayınları kaçırmadan takip edebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan popüler sekmesinde, en popüler videoları görebilirsiniz V çok sayıda kalp içeren videolar içerir. Popüler ekranda otomatik olarak görüntülenir; gördüğünüz şeyi seviyorsanız, kalbi olabildiğince bol bir şekilde gönderebilirsiniz. 

V Live Broadcasting App indir
DİĞER SÜRÜMLER